Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Срекен 8-ми март

Печати PDF

Градоначалникот на општина Делчево г-дин Горан Малешевски, вработените во општина Делчево, Претседателот на Советот на општина Делчево г-дин Николче Трајановски, како и сите советници на Советот, на припадничките од понежниот пол во нашата општина и во Република Македонија, им го честитаат празникот на жената 8-ми Март, со желби за успех во работата, семејството и воопшто во животот.

Во рамки на празнувањето на овој празник Градоначалникот приреди мал прием за вработените во општинската администрација, со пригоден коктел.

Share/Save/Bookmark

Оваа содржина е заклучена. Не е можно коментирање на оваа статија.

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес2392
mod_vvisit_counterВчера2141
mod_vvisit_counterОваа недела7413
mod_vvisit_counterПретходна недела19305
mod_vvisit_counterОвој месец65599
mod_vvisit_counterПретходен месец66761
mod_vvisit_counterВкупно3321125

Присутни online: 28
Ваша IP: 3.230.148.211
,
Денес: Фев 26, 2020