Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Биланс на состојба

Билансни документи за работата на ЈПКД "Брегалница"-Делчево

Печати PDF

За преглед на соодветниот документ во PDF формат кликнете на неговиот назив:

 

 

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес495
mod_vvisit_counterВчера1041
mod_vvisit_counterОваа недела3655
mod_vvisit_counterПретходна недела6872
mod_vvisit_counterОвој месец18689
mod_vvisit_counterПретходен месец25923
mod_vvisit_counterВкупно1696075

Присутни online: 11
Ваша IP: 54.196.33.246
,
Денес: Окт 19, 2017

Интерактивни мапи

Плански региони во Р.М.