Postapki i_proceduri Gradezni dozvoli 

Програмски документи

Одделение за урбанизам,заштита на животна средина, комунални дејности,сообраќај и ЛЕР

Печати PDF

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1003
mod_vvisit_counterВчера2962
mod_vvisit_counterОваа недела15625
mod_vvisit_counterПретходна недела16368
mod_vvisit_counterОвој месец35076
mod_vvisit_counterПретходен месец74155
mod_vvisit_counterВкупно3144756

Присутни online: 28
Ваша IP: 3.81.29.254
,
Денес: Дек 14, 2019